Evidencia dochádzky

Rad firiem a spoločností sa stretáva s problematikou evidencie a vyhodnotenie pracovnej doby zamestnancov.

Dochádzkové systémy

Prístupové systémy

Obchôdzkové systémy

Dochádzkový systém - evidencia dochádzky

Rad firiem a spoločností sa stretáva s problematikou evidencie a vyhodnotenie pracovnej doby zamestnancov. Dochádzkový systém ma v súčasnej dobe ešte stále mnoho podôb neefektívnej evidencie, ako napr. vedenie zošita, vypĺňanie pracovných výkazov, registračné hodiny...

Hlavným poslaním elektronického dochádzkového systému je dokonalá evidencia dochádzky a pohybu zamestnancov a poskytnutie kvalitných podkladov pre efektívne riadenie firmy.

Evidencia dochádzky - dochádzkové systémy

Dochádzkový systém slúži na evidenciu dochádzky, sledovanie pohybu zamestnancov v priebehu pracovnej doby. Vyhodnotením jednotlivých priechodov (prerušení) získame dokonalý súhrn informácií o odpracovanej dobe s následným vyhodnotením dochádzkovej agendy na konci mesiaca s možnosťou spracovania a transformácie nazbieraných dát do mzdových systémov pre spracovanie mzdovej agendy.

Okrem iného dochádzkové systémy poskytujú aj okamžitú informáciu o prítomnosti zamestnanca na pracovisku resp. informuje o aktuálnom počte zamestnancov na jednotlivých oddeleniach. Dochádzkový systém je komplexné profesionálne riešenie, ktoré vám umožňuje pohodlne sledovať a vyhodnocovať pravdivú dochádzku vašich zamestnancov.

Prečo zaviesť dochádzkový systém?

Používaním dochádzkového systému dosiahnete obmedzenie chybovosti pri spracovaní dát o dochádzke, lepšie využívanie pracovnej doby kvalitatívnym zvýšením osobného prístupu zamestnancov k pracovným povinnostiam (zvýšenie pracovnej morálky), vylúčenie neoprávnených nadčasových hodín.

Zavedenie dochádzkového systému umožní nahradiť dochádzkové zošity a knihy dochádzky. Slúži k automatickému snímaniu a evidencii príchodov, odchodov zamestnancov, prerušenia pracovnej doby s následným informačným výstupom pre ďalšie využitie. Odstráni ručné vyhodnocovanie podkladov. Umožní vedúcim pracovníkom okamžitý prehľad o svojich podriadených pracovníkoch.

Referencie

Sme radi, že medzi našich klientov patria mimo iných, aj tieto významné spoločnosti

Kontakty


 • Suntech s.r.o.
 • Mostová 381

  Partizánske 958 01
 • IČ: 50352024
 • IČ DPH: SK2120312788

Kontakty


 • Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 • Technická podpora

  +421 905 700 444

Kontakty


 • Servis CCTV a Alarmov

  +421 907 750 093


Vytvorila digitálna agentúra MW Media www.mwmedia.sk | www.mwshop.eu