Kamerové systémy

Kamerové systémy sú jednou z najrýchlejšie sa rozvíjajúcou oblasťou v ochrane majetku. Kamerový systém slúži ako dôležitá pasívna ochrana objektov, k sledovaniu technologických procesov alebo pohybu osôb a vozidiel.

Výber kamerového systému

Výhody kamerového systému

diaľkový dohľad prostredníctvom mobilného telefónu podporujúci android, ios (iphone )
24 hodinový monitoring stráženého priestoru
presná lokalizácia miest narušenia s identifikáciou narušiteľa
dokonalá archivácia histórie udalostí (archivuje zábery z chráneného priestoru pred, v priebehu i po vzniku mimoriadnej udalosti)
kompatibilita a možnosť integrácie s ostatnými bezpečnostnými systémami
diaľkový dohľad prostredníctvom LAN / WAN

Chráňte svoj majetok

Kamerové systémy sú preverené niekoľkými tisíckami spokojnými zákazníkmi a vďaka najmodernejším výrobným postupom a viacnásobnej kontrole sú kamerové sety spoľahlivým prostriedkom pre ochranu majetku a osôb po dlhú radu rokov.

Vďaka širokej ponuke si kamerový sytém vyberie skutočne každý. Ponúkame základné kamerové sety pre bežnú ostrahu rodných domov až po profesionálne riešenia pre firmy.

K neskoršej analýze priebehu je možné udalosti archivovať na najrôznejších typoch rekordérov. Moderné kamerové systémy archivujú záznam v digitálnej podobe na HDD. Z rekordéra je možné dáta napáliť na CD/DVD, stiahnuť do PC pomocou USB alebo LAN / WAN.

Rozhodnutiu aký typ kamerového systému použiť, predchádza vždy dôkladná analýza prostredia a spôsobu inštalácie v danej lokalite.

Bezpečnostný kamerový systém -spoľahlivá ochrana domu

 • Kamerové sety pre ľahkú montáž zahŕňajú digitálny videorekordér DVR, vonkajšie kamery, prepojovacie káble, centrálny zdroj s napájacou rozbočku, diaľkový ovládač k DVR a USB myš. Kamerové sety tvoria samostatný bezpečnostný kamerový systém.

 • Kamerový systém Vám pohodlne umožní nadobudnúť prehľad o situácií okolo pozemku alebo vo vnútri Vášho domu aj z iného miesta cez PC s pripojením na Internet alebo mobilný telefón. Spracovanie obrazu Spracovanie obrazu z kamery má veľa možností.

 • Základné rozdelenie je so záznamom alebo bez záznamu. Kamerový systém bez záznamu je iba zobrazovacie zariadenie (monitor, LCD, televízia), na ktorom je možné obraz rozdeliť napr. po štyroch, deviatich kamerách.

 • Kamerové sety - inštalácia Inštalujeme všetky kamerové systémy, od systémov s jednou kamerou a monitorom napr. pri vchode, cez nenáročné domáce DVR systémy s napr. štyrmi kamerami až po profesionálne kamerové sety s desiatkami kamier.

 • Kamerové systémy dodávame pre vonkajšie aj vnútorné použitie. Kamerové sety je možné prispôsobiť podla vašich prianí a požiadavkov.

Radi vám pomôžeme aj s montážou a nastavením. Pri montáži a návrhu kamerového systému vychádzame z požiadaviek klienta, ktorému sa snažíme vždy ponúknuť čo možno najefektívnejšie riešenie za rozumnú cenu. Niekomu stačí pre jednoduchú ochranu predajne obyčajná čiernobiela kamera, niekto naopak požaduje sledovanie cez internet, nočné videnie kamier, spustenie alarmu, detekcia "neznámych" objektov atď.

Ponúkame na predaj kamery a kamerové systémy týchto značiek:

Naše úspechy v číslach

238

Klientov

895

Kamier

79

Smart Home

Referencie

Sme radi, že medzi našich klientov patria mimo iných, aj tieto významné spoločnosti

Kontakty


 • Suntech s.r.o.
 • Mostová 381

  Partizánske 958 01
 • IČ: 50352024
 • IČ DPH: SK2120312788

Kontakty


 • Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 • Technická podpora

  +421 905 700 444

Kontakty


 • Servis CCTV a Alarmov

  +421 907 750 093


Vytvorila digitálna agentúra MW Media www.mwmedia.sk | www.mwshop.eu