Alarm do domu a firmy EZS

Dobrý alarm spoľahlivo zabezpečí rodinné domy.

Bezpečnostný systém do domu

Dobrý alarm spoľahlivo zabezpečí rodinné domy i rozsiahle administratívne budovy s množstvom kancelárií, obchodov. Uplatnenie nájde aj pri zabezpečení skladových priestorov a pod.

Pre dokonalé zabezpečenie domu alebo bytu je nutné po mechanickom zabezpečení, ako sú bezpečnostné dvere a okná, vhodné doplniť tieto bezpečnostné prvky aj o kvalitný elektronický zabezpečovací alebo kamerový systém.

Najvhodnejšie je ale spojenie všetkých týchto typov, a elektronický zabezpečovací systém (alarm) spojiť aj s kamerovým systémom. EZS ako sa elektronickému zabezpečovaciemu systému hovorí, funguje na princípe detekčných prvkov, ako sú pohybové čidlá, magnetické kontakty, snímače rozbitia skla alebo čidla požiaru, ktoré sú napojené na ústredňu a tá vyhodnocuje prípadné napadnutie či vniknutie do objektu.

Ústredňa EZS potom vyhlási poplach, keď sa zopne lokálne siréna a následne v tú istú chvíľu oznámi majiteľovi poplach pomocou sms správy alebo odovzdá túto správu centrálnemu pultu ochrany, ktorá na miesto vyšle zásahovú jednotku a skontroluje objekt.

Elektronické zabezpečovacie systémy ESZ

Montáž alarmu do domu alebo do bytu je jednoduchým a cenovo dostupným riešením proti vlámaniu. Alarm do domu upozorní aj na požiar alebo na únik plynu. Nechajte si nainštalovať alarm do domu od vyškolených technikov. Montáž je čistá, rýchla a alarmy sú spoľahlivé. Pri montáži alarmu do domu alebo bytu je možné použiť bezdrôtové čidlá.

Naše úspechy v číslach

238

Klientov

895

Kamier

79

Smart Home

Referencie

Sme radi, že medzi našich klientov patria mimo iných, aj tieto významné spoločnosti

Kontakty


 • Suntech s.r.o.
 • Mostová 381

  Partizánske 958 01
 • IČ: 50352024
 • IČ DPH: SK2120312788

Kontakty


 • Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 • Technická podpora

  +421 905 700 444

Kontakty


 • Servis CCTV a Alarmov

  +421 907 750 093


Vytvorila digitálna agentúra MW Media www.mwmedia.sk | www.mwshop.eu